Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу Українського війська над російським агресором, благословив новобранців ТРО м. Ужгород та привітав їх з 83-ю річницею проголошення Карпатської України

15 березня 2022 р., в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив молебень за перемогу Українського війська над віроломними російськими окупантами та благословив і окропив освяченою водою новий призив новобранців територіальної оборони м. Ужгород (в/ч. А 7369), після прийняття ними військової Присяга на вірність українському нарду і Україні.

Відтак, після молебню, Преосвященніший владика Віктор Бедь звернувся до військовослужбовців з архієрейським словом, в якому наголосив на тому, що під час війни та боротьби із сатаною, яким на сьогодні по відношенню до українського народу є російський агресор і окупант, кожен дорослий громадянин держави за Заповідями Божими повинен стати воїном Божим, воїном Духу та воїном-захисником своєї сім’ї, усього боголюбивого українського народу, земної Вітчизни і Держави України та Української Церкви. Подвиг воїна-захисника свого народу і Вітчизни України є священним і благословенним  – наголосив владика Віктор і закликав на українське воїнство Боже благословення та заступництво Пресвятої Богородиці.

Також владика Віктор привітав усіх військовослужбовців з 83-тю річницею проголошення Карпатської України (1939 – 1944), яка відзначається 14 – 15 березня, та наголосив на безсмертності подвигу героїв Карпатської України та Карпатської Січі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *