Єпископ Віктор Бедь очолив святкову літургію та освятив ікону апостола українського Андрія Первозваного в кафедральному храмі м. Ужгород у день його ушанування

13.12.2021 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), було відслужено святкову Божественну літургію у День вшанування пам’яті апостола українського Андрія Первозваного.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного даного храму та Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, протоієрея Юрія Кадар, настоятеля парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району, протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород, протоієрея Василя Осадчука, настоятеля парафій на честь Микилая Чудотворця, Іверської ікони Богородиці та священно мученика Віктора в смт Вилок Берегівського району, благочинного Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиннята протодиякона Івана Жабляка.

В ході богослужіння, Преосвященніший владика Віктор, освятив ново встановлену кафедральну ікону на честь апостола українського Андрія Первозваного.

Під час архієрейського вітання та благословення, владика Віктор наголосив на святості апостола українського Андрія Первозваного та його місії в апостольському благословенні заснування Української Церкви в 33-х – 70-х рр. І століття.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *