Єпископ Віктор Бедь обговорив із заступником командира в/ч. Т0300 Держспецтрансслужби МО України питання будівництва військового храму в м. Чоп

1 лютого 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина провів зустріч із заступником командира з питань морально-психологічного забезпечення військової частини Т0300 (м. Чоп) Держспецтрансслужби Міністерства оборони України майором Василем Кравець.

В ході зустрічі було обговорено поточні питання організації капеланської служби, за участі єпархіальних військових капеланів у підшефній військовій частині, а також питання погодження проєктної документації з будівництва військового храму на території даного військового підрозділу в м. Чоп.

Наразі владика Віктор Бедь надав на розгляд командування військової частини ескізний проєкт військового храму, який у разі його схвалення, буде доопрацьований з метою подальшої  організації будівельних робіт.

Участь у зустрічі також прийняв протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, військовий капелан.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *