Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь здійснив таїнство вінчання над подружжям українського воїна Денисом і Мариною Горшков

5 червня 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), було здійснено таїнство вінчання над подружжям українського воїна-захисника, військовослужбовця 212-го батальйону (в/ч А7369, м. Ужгород) 101-шої Закарпатської окремої бригади (в/ч 7029) територіальної оборони Збройних Сил України Денисом і Мариною Горшков.

Чин шлюбу очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, благочинного даного кафедрального храму.

Після завершення чину шлюбу, до подружжя Дениса і Марини Горшков, з вітальним словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який привітав їх з таїнством вінчання, благословив на щасливе і довге подружнє життя та подарував ікону «Воскресіння Христового» та іконки з ликами Спасителя нашого Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці.

На сьогодні воїн Денис Горшков, після отримання важкого і смертельно небезпечного поранення на лінії зіткнення з російським агресором в зоні ведення воєнних (бойових) дій на сході України, перебуває на лікуванні в Закарпатській області.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *