Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень за Українське військо у військовому підрозділі тероборони м. Ужгород

13 березня 2022 р., у першу неділю Великого посту та у свято Торжества Православ’я, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, у військову підрозділі А 7369 територіальної оброни м. Ужгород відслужив молебень за Українське військо, Державу Україну та український народ в час нашестя чужинців (військової агресії Російської Федерації проти України).

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за національну і духовну єдність українського народу, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за настання миру і благополуччя в Україні, за збереження життя всіх українських воїнів-захисників і полонених, за щасливе життя і здоров’я наших рідних і близьких.

Після завершення молебню, Преосвященніший єпископ Віктор Бедь благословив представників українського війська та провів таїнство сповіді для потребуючих.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *