Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами

24 лютого 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив молебень за перемогу Українського війська над підступними і безбожними московсько-путінськими окупантами і терористами.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над віроломними і злочинними військами московського тоталітарного режиму Російської Федерації на чолі з боговідступником Володимиром Путіним, за найшвидше настання на святій українській землі миру та за збереження життя наших рідних і близьких.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *