Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу над російським агресором і окупантом, та закликав усіх до мобілізації

27 лютого 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А), було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією, військового капелана, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина (який вступив у лави територіальної оборони) очолив протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинний кафедрального храму, військовий капелан у співслужінні протодиякона Іван Жабляка.

В ході богослужіння духовенство молилося за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за встановлення миру в Україні, та за щасливе і благополучне життя наших рідних і близьких.

В ході богослужіння молитву за перемогу над російськими окупантами і терористами, за встановлення миру в Україні виголосив Преосвященніший владика Віктор Бедь, який долучився до літургії.

Після звершення богослужіння Владика Віктор Бедь звернувся до духовенства та прихожан, наголосив на тому, що у час війни, коли російський агресор віроломно напав на нашу святу українську землю та приніс смерть і сльози у наші сім’ї, всі ми повинні стати воїнами Божими, воїнами Духу і воїнами-захисниками своєї Богом даної земної Вітчизни і Держави України, та Української Церкви! Це війна із сатаною і боговідступниками.  Відповідно всі мужчини повинні не ховатися, а вступити в лави Збройних Сил України, підрозділи територіальної оборони або долучитися до волонтерських груп допомоги і самооборони. Посильну допомогу в обороні України повинні надавати і жінки: морально підтримувати українське воїнство, долучитися до волонтерських груп та у інший благодійний спосіб. Ми маємо бути єдині національно і духовно, як одна родина і одне українське військо. Перемога буде за нами! З нами Правда, Істина та Отець наш Небесний – наголосив Преосвященніший владика Віктор Бедь.

Також владика Віктор привітав з днем народження ветерана борця за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, голову ревізійної комісії парафії, волонтерку Антоніну Вчорашню з Днем народження, яке вона відсвяткувала вчора, 26 лютого.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *