Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за Президентом Карпатської України Августином Волошином до 148-річчя від дня його народження

17 березня 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за д-ром. о. Августином Волошином (17.03.1874, с. Келечин, Закарпаття під окупацією Австро-Угорської імперії – 19.07.1945, м. Москва, Російська РФСР у складі Союзу РСР), українським політичним, державним, культурним, релігійним і громадським діячем, педагогом, науковцем, борцем за незалежність України в 30-х – 40-х рр. минулого століття,  політично переслідуваним окупаційними режимами пронацистського Королівства Угорщини (1939 – 1944) та комуністично-радянського Союзу РСР (1944 – 1945), Прем’єр-міністром (26 жовтня 1938 – 14 березня 1939) та Президентом Карпатської України (15 березня 1939 – 19.07.1945), Героєм України (посмертно), закатованим до смерті у московській в’язниці комуністично-радянського Союзу РСР до 148-ї річниці від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його світлій душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *