Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за Петром Скунцем з нагоди 80-річчя від дня його народження

20 травня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Петром Миколайовичем Скунцем (20.05.1942, Волове (з 1953 р. Міжгір’я), Карпатська Україна (Закарпаття) – 30.04.2007, Ужгород, Україна), українським патріотом, політичним, громадським і культурним діячем, учасником українських національно-визвольних змагань і борцем за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, поетом, фольклористом, журналістом, першим головою Закарпатської крайової організації Народного Руху України (вересень 1989 – січень 1991 рр.) з нагоди 80-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *