Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за художником Віталієм Либа до перших роковин його упокоєння

29 жовтня 2021 р. виповнився рік з дня упокоєння художника Віталія Івановича Либи (22.04.1949 – 29.10.2020), що жив і творив на Закарпатті.

З цієї сумної події, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина біля могили спочилого у Бозі Віталія Либи, на міському цвинтарі «Кальварія» в м. Ужгород, цього дня відслужив заупокійну літургію.

Владиці Віктору спіслужив протоієрей Юрій Гал, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, референт єпархіального управління, священнослужитель кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

Біля могили покійного було запалено поминальну лампадку та піднесено корзину із живими квітами.

Участь у молитовно-поминальну заході також прийняли представники єпархіального управління старший іподиякон, перший помічник єпископа Віктора Понзель, іподиякон, помічник єпископа Іван Келечен та директор НДІ історії українських національно-визвольних змагань Карпатського університету імені Августина Волошина Антоніна Вчорашня.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *