Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за Августином Волошиним до 77-х роковин його насильницького упокоєння

19 липня 2022 р., у молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Августином Івановичем Волошиним (17.03.1874, с. Келечин, Закарпаття під окупацією Австро-Угорської імперії та королівства Угорщини – 19.07.1945, м. Москва, РРФСР, Бутирська тюрма), українським патріотом, політичним, державним, громадським, освітянським, культурним та релігійним діячем, прем’єр-міністром (1938 – 1939) та президентом Карпатської України (1939 – 1944), священиком, Героєм України (2002, посмертно), політично переслідуваним пронацистським режимом Королівства Угорщини (1938 – 1944) та московським комуністично-радянським режимом (1944 – 1945), борцем за незалежність України в 20-х – 40-х рр. минулого століття до 77-х роковин його насильницького упокоєння (убивства) у Бутирській тюрмі м. Москва.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *