Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів зустріч з регіональним комунікаційним координатором дитячого фонду ЮНІСЕФ ООН

8 та 15 лютого 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород,Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина провів дві зустрічі із регіональним комунікаційним координатором дитячого фонду ЮНІСЕФ Організації об’єднаних націй (ООН) в Закарпатській області Віталієм Завадяк.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання загрози поширення пандемії коронавірусу COVID-19 та його мутацій, а також питання профілактики, карантинних обмежень та необхідності вакцинації з метою протидії смертельно небезпечному вірусу.

Преосвященніший владика Віктор Бедь, зокрема, розповів шановному гостю про те, що Православна Церква України з перших днів поширення загрози пандемії коронавірусу COVID-19 закликала вірних і духовенство до суворого дотримання карантинних обмежень та рекомендацій медичних працівників,  підтримала роз’яснювальну роботу з питань необхідності проведення вакцинації. При цьому сам владика Віктор Бедь показав приклада і одним із перших пройшов два етапи вакцинації у 2021 році вакциною «Pfizer».

Також, в ході зустрічі, Віталій Завадяк, на запрошення Преосвященнішого владики Віктора Бедь, відвідав кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А), в якому (як і у всіх інших храмах ПЦУ), зокрема, на всіх богослужіннях підносяться і молитви за відвернення смертельно небезпечних вірусів та хвороб на Закарпатті, в Україні та у світі.

На завершення зустрічі, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь надав коротке інтерв’ю для комунікаційної служби дитячого фонду ОНІСЕФ ООН з піднятих питань, а також подарував Віталію Завадяку богословську літературу на українській мові та побажав успіхів і Божого благословення у житті.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *