Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Божественну літургію в кафедральному храмі м. Ужгород

19 вересня 2021 р., у 13-ту неділю після П’ятидесятниці, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференці Ракоці, 18 А) було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Юрія Гал та протодиякона Івана Жабляка.

В ході богослужіння Преосвященніший владика Віктор Бедь возвів у протоієреї ієрея Юрія Гал.

Також після завершення Божественної літургії, владика Віктор звернувся до прихожан з архіпастирським повчальним словом та за заслуги перед Православною Церквою України, багаторічну добросовісну педагогічну діяльність та з нагоди славного ювілею – 65-річчя від дня народження, удостоїв прихожанку храму Катерину Гирю, педагога високої церковної відзнаки – медалі «Нанківської ікони Божої Матері».

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *