Фінансова допомога студентам під час карантину: соціальний проєкт «Scholarship в Україні»

Оголошення!

Студенти Карпатського університету ім.Августина Волошина мають змогу під час карантину виграти грант на своє навчання та розвиток!

Діє VII Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту українським студентам з бюджетом 84 000 грн.

Організатором виступає компанія «Сайбер Шарк», яка вже четвертий рік разом з партнерами – грантонадавачами проводить такі конкурси для українських освітян.

Мета проекту – підтримати українську молодь та долучити до вивчення проблемних та актуальних моментів сучасного бізнесу.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати конкурсну роботу на одну із запропонованих тем. Всього грантів у VII Конкурсі чотири, з окремими темами :

  • І грант – з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування, подавати заявку за посиланням https://turbozaim.com.ua/konkurs/ .
  • ІІ грант – з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/ .
  • ІІІ грант – з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” – умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship .
  • IV грант – з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” – умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh.

Участь у конкурсі безкоштовна! Детальні умови – на офіційному сайті проєкту scholarship.in.ua.
Конкурсні роботи приймаються до 5 липня включно. Надсилати роботи організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua .

Пресконференція з приводу запуску нового конкурсу за посиланням https://youtu.be/Lzibcsjl0q0.

Контакти організаторів:
організатор проєкту Юлія Валуєва

+38 067 622 62 82

grant@scholarship.in.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *