Борець за незалежність України, учасник бойових дій Юрій Бісмак удостоєний медалі «30 років відновлення незалежності України»

20 жовтня 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, зустрівся із побратимом по українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, учасником бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2021 рр. Юрієм Бісмаком з м. Іршава.

В ході зустрічі побратими пригадали спільну участь у боротьбі за незалежність України та у розбудові Закарпатської крайової організації Народного Руху України в 1989 – 1992 рр.

Відтак, за заслуги перед українською нацією та Державою Україною, участь в українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. ХХ століття, особистий внесок у відновлення державної незалежності України (24 серпня 1991 р.) та з нагоди Славного ювілею – 30-річчя відновлення незалежності України, владика Віктор Бедь, за дорученням Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті та Закарпатської крайової організації Народного Руху України, удостоїв Юрія Бісмака високої відзнаки – медалі «30 років відновлення незалежності України».

Участь у зустрічі та нагородженні також прийняли Віктор Понзель, голова Управи ЗКО НРУ, голова Закарпатського обласного осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та Іван Келечен, член Проводу ЗКО НРУ, голова ГО «Молодь Закарпаття».

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *