Благодійний центр при МКЄ ПЦУ, КаУ ім. Августина Волошина та ЗКО НРУ передав одяг для потреб вимушених біженців-переселенців в м. Ужгород

15 квітня 2022 р., Благодійний волонтерський центр при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та Закарпатської крайової організації Народного Руху України «Срібна Земля», в рамках благодійної допомоги потребуючим, передав для потреб вимушених біженців-переселенців одяг для дорослих і дітей.

Відповідна благодійна допомога одягом була передана у центр надходження гуманітарної допомоги на залізничному вокзалі м. Ужгород, яка надалі безкоштовно роздається новоприбулим вимушеним біженцям-переселенцям.

Участь у передачі благодійної допомоги прийняли уповноважені представники Благодійного волонтерського центру «Срібна Земля» та центру надходження гуманітарної допомоги на залізничному вокзалі м. Ужгород.

Сприяння у зборі благодійної допомоги для центру, з метою подальшої її адресної передачі, надали волонтери: Антоніна Вчорашня, директор Науково-дослідного інституту історії українських національно-визвольних змагань Карпатського університету імені Августина Волошина, член Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України та Вероніка Понзель, старший методист деканату Карпатського університету імені Августина Волошина.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *