Благодійний центр при МКЄ ПЦУ, КаУ ім. Августина Волошина та ЗКО НРУ передав для закарпатських поліцейських в зоні бойових дій благодійну допомогу

11 квітня 2022 р., Благодійний волонтерський центр при Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина та Закарпатської крайової організації Народного Руху України «Срібна Земля», в рамках підтримки закарпатських поліцейських в зоні бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2022), передали в м. Ужгород благодійну допомогу продуктами харчування та медичними препаратами.

Участь у передачі благодійної допомоги прийняли уповноважені представники Благодійного волонтерського центру «Срібна Земля» та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Сприяння у зборі благодійної допомоги для центру, з метою подальшої її адресної передачі, надали: Олександра Чепура, представниця громадської організації “Волонтери Закарпаття” та Іршавського ліцею №1, Валерія Василець, Наталія Попович-Буркало, Наталія Мирович, Оксана Ремінець – засновники та представники благодійної американської організації «Nonprofit organization Ukraine & Ukranins Abroad», а також активісти Закарпатської крайової організації Народного Руху України Олександр Гелетей.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *