ТОП новини

Вітання голови духовно-освітньої комісії УАПЦ до свята Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня УПА та Дня захисника Української Вітчизни!

DenzaxisnikaВисокодостойний і богоносний український народе! Мужні і героїчні українські воїни – захисники Української Вітчизни!

Сьогодні, у день величних свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Української Повстанської Армії та Дня захисника Української Вітчизни, прийміть щирі вітання з торжеством віри в Отця нашого Небесного, ушанування Вічно Діви Марії та прославлення українського воїнства, яке скрізь віки зберігало і зберегло вірність українській нації, державі Україні та Українській Церкві!

Особливу пошану, повагу та вдячність всі ми сьогодні висловлюємо нашим героїчним українським воїнам, добровольцям, волонтерам та мирним співвітчизникам, які у наші дні із зброєю в руках та в інший спосіб боронять нашу земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від підступних московсько-путінських окупантів та терористів.

Сьогодні українська нація, Українська держава та Українська Церква єдині, єдині у вірі в Отця нашого Небесного і вірі в заступництво над усіма нами Покрав Пресвятої Богородиці, єдині у пам’яті і повазі до праведних і богоносних прабатьків і батьків наших та єдині у гордості і пошані за героїчне минуле наших воїнів часів Скіфії, Русі і Руської держави, Українського козацтва, Українських січовиків, Українських воїнів Армії Української Народної Республіки, Січовиків Карпатської Січі, радянських воїнів, які приймали участь у визволенні України від німецько-фашистських окупантів, але не приймали участі у каральних операціях та репресіях проти українців, Української Повстанської Армії і Української Армії, єдині у вияві поваги і підтримки сьогоднішнього українського воїнства, добровольців, волонтерів – героїчних захисників Української Вітчизни! Пишаємось усіма ними і молимось за них!

Тож нехай наша національна і духовна єдність, під Покрова Пресвятої Богородиці, буде і надалі запорукою мирного і благополучного життя в Україні!

З святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем Української Повстанської Армії та Днем захисника Української Вітчизни всіх нас, дорогі співвітчизники українці!

І нехай Всемилостивий Господь Бог завжди буде з усіма нами!

Слава Україні! Героям Слава!

+ Віктор (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

14 жовтня 2016 р.,
м. Ужгород

hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:788

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5865

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5822

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5962

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...