ТОП новини

В Карпатському університеті імені Августина Волошина проведено круглий стіл на "ВІЛ/СНІД - глобальна проблема XXI століття"

 DSC013730 листопада, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в м. Ужгороді, було проведено круглий стіл на тему : "ВІЛ/СНІД - глобальна проблема XXI століття", до Всесвітнього дня профілактики та боротьби з ВІЛ\СНІДом, який щорічно проводиться у світі 1 грудня.

Участь в обговоренні про дану проблему взяли студенти психологічного факультету, а також доцент кафедри психології Наталія Федорівна Сивній та викладач кафедри богослов'я читець Василь Біксей.

Метою заходу було привернути увагу молоді до цієї проблеми, а також вияв міжнародної солідарності перед обличчям епідемії і до тих людей які у своєму житті зіткнулися з цією проблемою; налагодження ефективної співпраці між органами студентського самоврядування для спільної боротьби з поширенням ВІЛ/СНІДу серед студентської молоді, пропаганда вибору безпечної поведінки та підвищення суспільної свідомості студентів, полегшення доступу до тестування, формування толерантного суспільства, - такі теми обговорили учасники круглого столу.

Захід супроводжувався демонстрацією пізнавальних відео сюжетів про дану проблему. Вході обговорення для бажаючих були проведені швидкі експрес-тести на ВІЛ-інфекцію. Була зачитана статистика по кількості інфікування в Україні, зокрема на Закарпатті.

У заключному слові магістр богослов'я, викладач кафедри богослов'я читець Василь Біксей призвав всіх вести здоровий та моральний спосіб життя і наголосив, що здоров'я – найбільший дарунок від Господа Бога.

Також організатори круглого столу висловлюють подяку Закарпатському обласному центру профілактики та боротьби зі СНІДом за надану пізнавальну інформацію з питань даної проблеми.

Прес-служба КаУ–УБА


hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:701

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5709

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5683

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5846

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...