ТОП новини

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив молебень до праведного і багатостраждального святого Петра Калнишевича, Гетьмана України

Kalnishevich13 листопада, у День ушанування праведного і багатостраждального святого Петра Івановича Калнишевича (20.06.1690 (03.07.1691), с. Пустовійтівка, Лубенський полк, Сумщина, Україна – 31.10 (13.11).1803, Соловецький монастир, Російська імперія, на сьогодні Російська Федерація), незломного борця за національну і державну незалежність України, політично переслідуваного та ув’язненого окупаційним режимом Російської імперії і підданого багаторічному мордуванню у в’язниці Соловецького монастиря Російської Православної Церкви, Гетьмана України (10.11.1764 – 05.08.1775), Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархіє Української Автокефальної Православної Церкви  відслужив ранковий молебень до святого.

У молитві владика Віктор просив молитовного заступництва у святого Петра Калнишевича перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за мир і благополуччя в Україні, за українську націю, Українську Державу і Українську Церкву. За найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами. За збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять Україну від московських ординців.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

hhgКаУ реклама 16

Новини освіти

Новини osvita.ua

Публікації

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:4199

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:4239

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:4364

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...