Продажна частина депутатів Закарпатської облради під керівництвом Г. Москаля та М. Рівіса безпідставно і брехливо зганьбили Україну перед усім світом та зневажили українську державну мову (ФОТО, ВІДЕО)

11111111111111Москль Глакей перед мадярами 21092017 р21 вересня 2017 року, в м. Ужгороді відбулось засідання восьмої сесії Закарпатської обласної ради, на якому на догоду мадярським і московським сепаратистам і провокаторам, продажною частиною депутатів від фракцій Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «КМКС – партія угорців України», «Відродження» та «Опозиційного блоку», 38-ми голосами «за» із 56-ти присутніх та 64-х поіменного складу депутатського корпусу було прийнято антиукраїнське, ганебне і безпідставне звернення до Президента України з осудженням і закликом до накладення вето щодо новоухваленого Закону України «Про освіту», в частині статті 7, якою належним чином і у відповідності до конституційних норм врегульовано питання використання української державної мови та мов національних меншин в навчальному процесі державних і комунальних закладів освіти України. Прийняття цього антиукраїнського звернення відбулось під безпрецедентним та істеричним тиском з боку голови Закарпатської обласної державної адміністрації, офіційного представника Президента України і гаранта Конституції України Петра Порошенка, відомого хама, матюкальника та політичного флюгера з Буковини Геннадія Москаля. Головними провокаторами та ініціаторами постановки даного питання, під наглядом Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайло виступили представники антиукраїнського спрямування фракцій з «КМКС – партія угорців України» та колишніх регіоналів з «Відродження» і «Опозиційного блоку». У неприхованому намаганні будь-якою ціною провести дане голосування, Геннадій Москаль навіть переплутав свою посаду, і почав головувати на засіданні обласної ради замість нервово і постійно посміхаючогося голови облради Михайла Рівіса. Під тиском та крики Геннадія Москаля, 38 продажних та послушних депутатів, без належного обговорення і заслуховування думки присутніх представників українських національно-патріотичних організацій Закарпаття, нажали кнопки «за» і антиукраїнське та брехливе звернення було прийнято.

За змістом, не вдаючись наразі в детальний правовий аналіз прийнятого антиукраїнського звернення, відзначимо – дане звернення є виключно політично-провокаційним, брехливим і не відповідає реальним положенням Конституції України, діючим законам, новоухваленому Закону України «Про освіту» та міжнародним актам в галузі освіти, мовної політики, національних прав корінної нації та національних меншин. Новоухвалений Закон України «Про освіту», зокрема і зміст ст. 7 даного закону, жодним словом не порушує і не звужує конституційні права громадян України, зокрема і національних меншин, на використання та розвиток української державної мови і мов національних меншин в навчальному процесі державних і комунальних освітніх закладів нашої держави.

Впродовж останнього тижня, напередодні та в день засідання сесії облради уповноважені представники українських національно-патріотичних організацій Закарпаття звернулись до широкої громадськості, керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації та депутатського корпусу Закарпатської обласної ради із закликом не піддаватись на антиукраїнські випади і провокації мадярських і московських сепаратистів з даного питання. Та звернення представників Закарпатського національного патріотичного об'єднання "Україна Соборна", Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ ст., Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатської обласної організації політичної партії "Україна Соборна", Закарпатської обласної організації "Молодь Закарпаття”, Закарпатського осередку громадської організації "Айдар - волонтерська допомога" та ужгородської реферантури громадської організації "Новий Вогонь", як і думка значної частини інших депутатів Закарпатської обласної ради та абсолютної більшості населення Закарпаття, з боку продажних можновладців та депутатів області були проігноровані.

Більше того, у день проведення сесії обласної ради, 21 вересня, за розпорядженням керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації (Геннадій Москаль) та Закарпатської обласної ради (Михайло Рівіс) проти декількох уповноважених представників українських національно-патріотичних сил і редакції газети «Срібна Земля», які хотіли довести до відома депутатського корпусу свою думку щодо новоухваленого Закону України «Про освіту» та недопустимість прийняття антиукраїнського і безпідставного вище зазначеного звернення до Президента України, до адміністративної владної будівлі в Ужгороді на пл. Народній, 4 було стягнуто десятки і десятки поліцейських у формі та без форми. Порушуючи Конституцію України та закони держави, «нові» поліцейські та знахабнілі представники Закарпатської обласної державної адміністрації протягом години силоміць намагались не пропустити до холу та сесійної зали облради голову координаційного комітету Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», учасника кровавих подій на Київському Майдані кінця 2013 – початку 2014 рр., журналіста Ореста Дідуха та відповідального секретаря Закарпатського товариства борців за національну і державну незалежність України в ХХ столітті, учасницю українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, журналіста Антоніну Вчорашню. Проти двох українських патріотів та журналістів, які в цей день відстоювали честь всієї української нації, до адміністративної будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради (під керівництвом Геннадія Москаля та Михайла Рівіса), було стягнуто ціле поліцейське військо, яке начхавши на конституційні права і свободи українських громадян та професійні права журналістів, під мовчазне споглядання прокурора області Володимира Гаврилюка, єхидні посмішки представників Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, різного роду мадярських і московських запроданців і сепаратистів, вчорашніх комуняк і регіоналів, стало на шлях правопорушення і підтримки антидержавної діяльності продажного керівництва Закарпатської області.

Згодом, майже за декілька хвилин до початку засідання сесії облради, представники українських національно-патріотичних сил були таки допущенні до адміністративної владної будівлі, але вже змогли стати тільки мовчазливими свідками того антиукраїнського шабашу, яким керував Геннадій Москаль в сесійні залі Закарпатської обласної ради. Натомість, в холі обласної адмінбудівлі, українськими патріотами, вдалось бодай розвішати плакати із гаслами:

-       «Геннадій Москаль та Михайло Рівіс – пам’ятайте, що ви є держслужбовцями на службі українського народу!»;

-       «Скажімо ні! – мадярському і московському запроданству в органах державної влади!»;

-      «Г. Москаль, М. Рівіс, Й. Борто, В. Брензович, І. Орос, якщо для вас державна українська мова не до душі, то – чемодан, вокзал, і – Москва, Будапешт, Бухарест чи на всі чотири сторони!».

І хоча б в такий спосіб висловити свою думку з даного питання.

Прийняте продажною частиною депутатського корпусу Закарпатської обласної ради так зване звернення щодо освітнього закону не відображає думку абсолютної більшості як закарпатців, так і всіх українців в державі, це зрозуміло всім, навіть тим, хто цю провокацію проти України, на догоду мадярським і московським сепаратистам штучно зробив, відпрацьовуючи свої тридцять срібляників. Не призведене дане брехливе звернення і до того, щоб в Україні не було впроваджено в життя і новоухвалений Закону України «Про освіту». Але даний політичний антиукраїнський шабаш в стінах Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради засвідчив те, що ті посадові особи які на сьогодні презентують державну владу і місцеве самоврядування на Закарпатті є далеко і далеко не представниками українського народу, а відвертими і продажними запроданцями і людьми, які в період великих національних випробувань, готові заради своїх шкурних інтересів спричинити велику біду не тільки на Закарпатті, але і в Україні.

Важко зрозуміти чим керується на сьогодні адміністрація Президента України та керівництво Кабінету Міністрів України і надалі утримуючи на посаді голови Закарпатської обласної державної адміністрації пенсіонера, матюкаьника і політичного флюгера Геннадія Москаля, який відверто здає українські національні інтереси на догоду мадярським сепаратистам і московським прихвосням, але Українське Закарпаття зробило для себе однозначний висновок – продажні Геннадій Москаль, Михайло Рівіс, Василь/Ласло Брензович, Петро Грицик, Йосип Борто, Ілдико Орос, Олександ Ледида, Олександр Антал та їм подібні, це не представники закарпатців і їм не місце в органах державної влади та місцевого самоврядування. Сподіваємось на те, що після таких антиукраїнських дій Геннадія Москаля, державною владою будуть зроблені належні висновки щодо необхідності кадрового зміщення даної особи, а також на те, що даному чиновнику не знайдеться місця і в дипломатичному корпусі України, зокрема в кабінетах консульств в Угорщині чи Румунії, про що так мріє і улесливо перед чужинцями прислуговує відставний генерал міліції. Хоча, в наших «непродажних» владних коридорах, буває і не таке…

Одночасно доводимо до відома закарпатців і всього українського суспільства прізвища тих продажних і політично безвідповідальних депутатів Закарпатської обласної ради, які 21 вересня 2017 року прийняли антиукраїнське і брехливе, промадярське і промосковське сепаратистське за своїм змістом звернення до Президента України, з яким ці запроданці фактично виступили проти національних інтересів української нації, зганьбили Україну на увесь світ та зневажили українську державну мову:

Облрада 21.09.17 р. голосування

 

Іван Фішкарош,
ЗО «Україна Соборна»

dist osv UPD3

  kau adv 2020

uzgek adv 2020

pq main

Публікації

  • 1
  • 2
  • 3
«Радянська історія» ( «The Soviet Story») фільм про злочини тоталітарного радянського режиму

«Радянська історія» ( «The Soviet Story») фільм про злочини тоталітарного радянського режиму

13 квітня 2020

Фільм зосереджується на декількох основних подіях радянської історії: Червоний терор, Голодомор, Катинський ро...

Пилип Орлик - гетьман у вигнанні і автор першої конституції в Україні

Пилип Орлик - гетьман у вигнанні і автор першої конституції в Україні

5 квітня 2020

Пилип Орлик народився 21 жовтня 1672 року, помер у віці 70 років 24 травня 1742 року у м. Ясси (Румунія).

Майже 70% громадян вважають рідною мовою українську

Майже 70% громадян вважають рідною мовою українську

31 березня 2020

Серед етнічних росіян лише 4% назвали українську мову єдиною рідною. Серед українців – 73% опитаних.

Міністерство освіти і науки України опублікувало перелік джерел для безкоштовного навчання

Міністерство освіти і науки України опублікувало перелік джерел для безкоштовного навчання

31 березня 2020

Щоб провести карантин з користю Міністерство освіти і науки України на своїй сторінці у Фейсбук опублікув...

ТОП-10 правових подій тижня (23 - 27 березня 2020 р.)

ТОП-10 правових подій тижня (23 - 27 березня 2020 р.)

27 березня 2020

ЮРЛІГА визначила десять важливих правових подій цього тижня, зважаючи на результати роботи держорганів і нові ...

ТОП-25 новин тижня для бухгалтерів

ТОП-25 новин тижня для бухгалтерів

27 березня 2020

Правила поведінки під час карантину та нові законопроекти – у центрі уваги.

Google оцифрує понад 100 тисяч книг. Доступ до них буде безкоштовним

Google оцифрує понад 100 тисяч книг. Доступ до них буде безкоштовним

27 березня 2020

Google встановив партнерські відносини з бельгійським містом Антверпен для оцифрування понад 100 000 книг, які...

Жертва розбрату та руїни: за що вбили легендарного гетьмана Івана Виговського

Жертва розбрату та руїни: за що вбили легендарного гетьмана Івана Виговського

27 березня 2020

За злим жартом долі, символічна руїна, яка переслідувала Івана Виговського за життя, наздогнала його й після с...

Любомиру Мандзій призначено т.в.о. Міністра освіти і науки України – рішення Уряду

Любомиру Мандзій призначено т.в.о. Міністра освіти і науки України – рішення Уряду

26 березня 2020

Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішен...

Створення Української Центральної Ради

Створення Української Центральної Ради

20 березня 2020

20 березня 1917 року у Києві було завершено створення Української Центральної Ради та обрані її перші кер...

Забута перемога. 775 річниця блискавичної перемоги Данила Галицького над лицарями-хрестоносцями під Дорогочином

Забута перемога. 775 річниця блискавичної перемоги Данила Галицького над лицарями-хрестоносцями під Дорогочином

20 березня 2020

Данило Галицький у 1238 році розгромив німецьких лицарів Тевтонського ордену, очолюваних магістром Бруно, які ...

Подорож не виходячи з дому: 39 музеїв світу, які можна побачити онлайн

Подорож не виходячи з дому: 39 музеїв світу, які можна побачити онлайн

19 березня 2020

Провести карантин з користю і не засумувати.