банер на кау2

Продажна частина депутатів Закарпатської облради під керівництвом Г. Москаля та М. Рівіса безпідставно і брехливо зганьбили Україну перед усім світом та зневажили українську державну мову (ФОТО, ВІДЕО)

11111111111111Москль Глакей перед мадярами 21092017 р21 вересня 2017 року, в м. Ужгороді відбулось засідання восьмої сесії Закарпатської обласної ради, на якому на догоду мадярським і московським сепаратистам і провокаторам, продажною частиною депутатів від фракцій Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «КМКС – партія угорців України», «Відродження» та «Опозиційного блоку», 38-ми голосами «за» із 56-ти присутніх та 64-х поіменного складу депутатського корпусу було прийнято антиукраїнське, ганебне і безпідставне звернення до Президента України з осудженням і закликом до накладення вето щодо новоухваленого Закону України «Про освіту», в частині статті 7, якою належним чином і у відповідності до конституційних норм врегульовано питання використання української державної мови та мов національних меншин в навчальному процесі державних і комунальних закладів освіти України. Прийняття цього антиукраїнського звернення відбулось під безпрецедентним та істеричним тиском з боку голови Закарпатської обласної державної адміністрації, офіційного представника Президента України і гаранта Конституції України Петра Порошенка, відомого хама, матюкальника та політичного флюгера з Буковини Геннадія Москаля. Головними провокаторами та ініціаторами постановки даного питання, під наглядом Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайло виступили представники антиукраїнського спрямування фракцій з «КМКС – партія угорців України» та колишніх регіоналів з «Відродження» і «Опозиційного блоку». У неприхованому намаганні будь-якою ціною провести дане голосування, Геннадій Москаль навіть переплутав свою посаду, і почав головувати на засіданні обласної ради замість нервово і постійно посміхаючогося голови облради Михайла Рівіса. Під тиском та крики Геннадія Москаля, 38 продажних та послушних депутатів, без належного обговорення і заслуховування думки присутніх представників українських національно-патріотичних організацій Закарпаття, нажали кнопки «за» і антиукраїнське та брехливе звернення було прийнято.

За змістом, не вдаючись наразі в детальний правовий аналіз прийнятого антиукраїнського звернення, відзначимо – дане звернення є виключно політично-провокаційним, брехливим і не відповідає реальним положенням Конституції України, діючим законам, новоухваленому Закону України «Про освіту» та міжнародним актам в галузі освіти, мовної політики, національних прав корінної нації та національних меншин. Новоухвалений Закон України «Про освіту», зокрема і зміст ст. 7 даного закону, жодним словом не порушує і не звужує конституційні права громадян України, зокрема і національних меншин, на використання та розвиток української державної мови і мов національних меншин в навчальному процесі державних і комунальних освітніх закладів нашої держави.

Впродовж останнього тижня, напередодні та в день засідання сесії облради уповноважені представники українських національно-патріотичних організацій Закарпаття звернулись до широкої громадськості, керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації та депутатського корпусу Закарпатської обласної ради із закликом не піддаватись на антиукраїнські випади і провокації мадярських і московських сепаратистів з даного питання. Та звернення представників Закарпатського національного патріотичного об'єднання "Україна Соборна", Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ ст., Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатської обласної організації політичної партії "Україна Соборна", Закарпатської обласної організації "Молодь Закарпаття”, Закарпатського осередку громадської організації "Айдар - волонтерська допомога" та ужгородської реферантури громадської організації "Новий Вогонь", як і думка значної частини інших депутатів Закарпатської обласної ради та абсолютної більшості населення Закарпаття, з боку продажних можновладців та депутатів області були проігноровані.

Більше того, у день проведення сесії обласної ради, 21 вересня, за розпорядженням керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації (Геннадій Москаль) та Закарпатської обласної ради (Михайло Рівіс) проти декількох уповноважених представників українських національно-патріотичних сил і редакції газети «Срібна Земля», які хотіли довести до відома депутатського корпусу свою думку щодо новоухваленого Закону України «Про освіту» та недопустимість прийняття антиукраїнського і безпідставного вище зазначеного звернення до Президента України, до адміністративної владної будівлі в Ужгороді на пл. Народній, 4 було стягнуто десятки і десятки поліцейських у формі та без форми. Порушуючи Конституцію України та закони держави, «нові» поліцейські та знахабнілі представники Закарпатської обласної державної адміністрації протягом години силоміць намагались не пропустити до холу та сесійної зали облради голову координаційного комітету Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», учасника кровавих подій на Київському Майдані кінця 2013 – початку 2014 рр., журналіста Ореста Дідуха та відповідального секретаря Закарпатського товариства борців за національну і державну незалежність України в ХХ столітті, учасницю українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, журналіста Антоніну Вчорашню. Проти двох українських патріотів та журналістів, які в цей день відстоювали честь всієї української нації, до адміністративної будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради (під керівництвом Геннадія Москаля та Михайла Рівіса), було стягнуто ціле поліцейське військо, яке начхавши на конституційні права і свободи українських громадян та професійні права журналістів, під мовчазне споглядання прокурора області Володимира Гаврилюка, єхидні посмішки представників Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, різного роду мадярських і московських запроданців і сепаратистів, вчорашніх комуняк і регіоналів, стало на шлях правопорушення і підтримки антидержавної діяльності продажного керівництва Закарпатської області.

Згодом, майже за декілька хвилин до початку засідання сесії облради, представники українських національно-патріотичних сил були таки допущенні до адміністративної владної будівлі, але вже змогли стати тільки мовчазливими свідками того антиукраїнського шабашу, яким керував Геннадій Москаль в сесійні залі Закарпатської обласної ради. Натомість, в холі обласної адмінбудівлі, українськими патріотами, вдалось бодай розвішати плакати із гаслами:

-       «Геннадій Москаль та Михайло Рівіс – пам’ятайте, що ви є держслужбовцями на службі українського народу!»;

-       «Скажімо ні! – мадярському і московському запроданству в органах державної влади!»;

-      «Г. Москаль, М. Рівіс, Й. Борто, В. Брензович, І. Орос, якщо для вас державна українська мова не до душі, то – чемодан, вокзал, і – Москва, Будапешт, Бухарест чи на всі чотири сторони!».

І хоча б в такий спосіб висловити свою думку з даного питання.

Прийняте продажною частиною депутатського корпусу Закарпатської обласної ради так зване звернення щодо освітнього закону не відображає думку абсолютної більшості як закарпатців, так і всіх українців в державі, це зрозуміло всім, навіть тим, хто цю провокацію проти України, на догоду мадярським і московським сепаратистам штучно зробив, відпрацьовуючи свої тридцять срібляників. Не призведене дане брехливе звернення і до того, щоб в Україні не було впроваджено в життя і новоухвалений Закону України «Про освіту». Але даний політичний антиукраїнський шабаш в стінах Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради засвідчив те, що ті посадові особи які на сьогодні презентують державну владу і місцеве самоврядування на Закарпатті є далеко і далеко не представниками українського народу, а відвертими і продажними запроданцями і людьми, які в період великих національних випробувань, готові заради своїх шкурних інтересів спричинити велику біду не тільки на Закарпатті, але і в Україні.

Важко зрозуміти чим керується на сьогодні адміністрація Президента України та керівництво Кабінету Міністрів України і надалі утримуючи на посаді голови Закарпатської обласної державної адміністрації пенсіонера, матюкаьника і політичного флюгера Геннадія Москаля, який відверто здає українські національні інтереси на догоду мадярським сепаратистам і московським прихвосням, але Українське Закарпаття зробило для себе однозначний висновок – продажні Геннадій Москаль, Михайло Рівіс, Василь/Ласло Брензович, Петро Грицик, Йосип Борто, Ілдико Орос, Олександ Ледида, Олександр Антал та їм подібні, це не представники закарпатців і їм не місце в органах державної влади та місцевого самоврядування. Сподіваємось на те, що після таких антиукраїнських дій Геннадія Москаля, державною владою будуть зроблені належні висновки щодо необхідності кадрового зміщення даної особи, а також на те, що даному чиновнику не знайдеться місця і в дипломатичному корпусі України, зокрема в кабінетах консульств в Угорщині чи Румунії, про що так мріє і улесливо перед чужинцями прислуговує відставний генерал міліції. Хоча, в наших «непродажних» владних коридорах, буває і не таке…

Одночасно доводимо до відома закарпатців і всього українського суспільства прізвища тих продажних і політично безвідповідальних депутатів Закарпатської обласної ради, які 21 вересня 2017 року прийняли антиукраїнське і брехливе, промадярське і промосковське сепаратистське за своїм змістом звернення до Президента України, з яким ці запроданці фактично виступили проти національних інтересів української нації, зганьбили Україну на увесь світ та зневажили українську державну мову:

Облрада 21.09.17 р. голосування

 

Іван Фішкарош,
ЗО «Україна Соборна»

dist osv UPD3

  kau adv 2020

uzgek adv 2020

Періодика pq main

Публікації

  • 1
  • 2
  • 3
Король Михайло Корибут-Вишневецький та його хрест забуття

Король Михайло Корибут-Вишневецький та його хрест забуття

31 липня 2020

Більшість вітчизняних істориків не визнають цього монарха як такого, що має відношення до української історії....

Нова концепція судової реформи: зменшення кількості судів з 764 до 200

Нова концепція судової реформи: зменшення кількості судів з 764 до 200

28 липня 2020

Експерти Офісу простих рішень та результатів та Глава ОПРР Михайло Саакашвілі пропонують нову концепцію судово...

Україну поділять на "зони" з 1 вересня: у Раді розповіли, яким буде навчальний процес

Україну поділять на "зони" з 1 вересня: у Раді розповіли, яким буде навчальний процес

16 липня 2020

З початком навчального року, 1 вересня, Україну умовно розділять на зони: "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "...

Роман Шухевич: головнокомандувач УПА

Роман Шухевич: головнокомандувач УПА

30 червня 2020

Шухевич Роман Йосипович (народився 30 червня 1907 року у Львові, убитий НКВС 5 березня 1950 в с. Білогорш...

«Акт проголошення Української Держави»

«Акт проголошення Української Держави»

30 червня 2020

30 червня 1941 року в окупованому німцями Львові на зборах, скликаних членами ОУН(б), проголошено створен...

Уряд встановив штрафи за відсутність масок та проведення масових релігійних заходів

Уряд встановив штрафи за відсутність масок та проведення масових релігійних заходів

28 червня 2020

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року,  відкри...

Коліївщина: міти і факти

Коліївщина: міти і факти

27 червня 2020

250 років тому, у весняні дні 1768 року, розпочалося останнє в історії України велике козацьке повстання, що...

Як “бандерівці” розвалили сталінський ГУЛАГ

Як “бандерівці” розвалили сталінський ГУЛАГ

27 червня 2020

67 років тому політв’язні, 70% з яких були українцями, почали перше у сталінських концтаборах повстання.

Мережа Facebook визнала, що #KyivNotKiev – Кулеба

Мережа Facebook визнала, що #KyivNotKiev – Кулеба

27 червня 2020

Соціальна мережа Facebook офіційно перейшла до використання англійською мовою транслітерації назви української...

«НКВДисти у 1941 р. розстрілювали беззбройних політв'язнів» - до річниці трагедії

«НКВДисти у 1941 р. розстрілювали беззбройних політв'язнів» - до річниці трагедії

22 червня 2020

22-23 червня 1941 року розпочалися масові розстріли політичних в’язнів спочатку в західноукраїнських тюрмах НК...

«Брехня, маніпуляція та замовчування» – перші реакції з України, Польщі та Чехії на статтю Путіна про Другу світову війну

«Брехня, маніпуляція та замовчування» – перші реакції з України, Польщі та Чехії на статтю Путіна про Другу світову війну

21 червня 2020

Напередодні параду в Москві, який у зв’язку з коронавірусом було перенесено з 9 травня на 24 червня, президент...

Заборонені весілля, закриті садочки та ресторани: на Закарпатті посилюють карантин

Заборонені весілля, закриті садочки та ресторани: на Закарпатті посилюють карантин

19 червня 2020

Відповідне рішення прийняла обласна регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайни...