ТОП новини

Перша сесія студентів Карпатського університету за програмою подвійного диплома в Польщі

20150127 135655Протягом січня в студентів Карпатського університету імені Августина Волошина відбулася перша сесія за міжнародною освітньою програмою «Подвійного диплома» на базі Вищої лінгвістичної школи – WSL (м. Ченстохова, Польща).

Зимова сесія (відвідування лекцій, практичних занять, семінарів, тренінгів, мовна адаптація, зріз знань) відбувалася на підставі міжнародного освітнього договору, який був підписаний між ректором університету професором, архімандритом Віктором Бедь та президентом WSL професором Ярославом Копера у 2014 році.

 

Проект «Подвійний диплом» – це підтримана Вищою лінгвістичною школою Польщі спільно з асоціацією роботодавців польського регіону Сілезія система одночасного навчання, під час якого українські студенти зможуть оволодіти однією або декількома спеціальностями за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та магістра в одному з європейських вишів, не припиняючи навчання в своєму базовому українському університеті.
Реалізація цієї навчальної програми стала можлива завдяки розробленій системі дистанційної освіти (E-learning) – завдяки якій студенти Карпатського університету імені Августина Волошина, шляхом викориcтання сучасних інтерактивних технологій (зокрема, E-platforma) можуть отримати індивідуальний план навчання, доступ до навчальної й наукової бази, можливість заощадити на часі та коштах, приїжджаючи до ВНЗ усього один раз на семестр. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичної школи, для якої важливими є люди "Ważni są ludzie". По закінченні навчання на базі Карпатського університету імені Августина Волошина в Ужгороді (Україна) та Вищої лінгвістичнї школи в Ченстохові (Польща) студенти-випускники отримають одночасно український і польський дипломи державного зразка, визнані в обох країнах та на європейському просторі.


За проведений час у Польщі під час першої зимової сесії студенти університету та академії відчули себе справжніми європейськими студентами – отримали студентські квітки, змогли оцінити специфіку навчання в європейському ВНЗ, зокрема:


• удосконалили відповідну мовну підготовку та досвід міжнародного спілкування;
• здобули право на оформлення безкоштовної візи Шенген та карти тривалого побуту;
• здобули практичну підготовку в сучасних лабораторіях університетів ЄС;
• подорожувати країнами ЄС, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС.


Наразі співпраця Карпатського університету імені Августина Волошина й Української богословської академії проводиться за такими освітніми напрямками:


Економіка (міжнародна економіка; Е-бізнес; маркетинг; фінанси та банківська справа; графіка і мультимедіа в бізнесі; управління проектами; економіка малих та середніх підприємств; управління людськими ресурсами).


Педагогіка (соціальна педагогіка; перевиховання та профілактика шкідливих звичок; соціальна робота з людьми похилого віку; початкова та дошкільна освіта; діагностика та педагогічна терапія; соціальна робота з сім'єю; гувернанство; педагогіка ресоціалізації та соціальна профілактика).


Медіа та соціальні комунікації (PR і журналістика; організація та управління в медіа; міжкультурна комунікація).
Англійська філологія (вчитель англійської мови; переклад; англійська бізнес-мова; медіація та переговори).


Німецька філологія (вчитель німецької мови; переклад; німецька бізнес мова; медіація та переговори).


Польська філологія (вчитель польської мови; медіація та соціальна комунікація).


По закінченні зимової сесії студенти отримали сертифікати про успішне виконання завдань школи з польської мови, професійної психології, основ економічної діяльності та ознайомилися з перспективами на подальшу співпрацю, а саме:


• українські студенти, які успішно пройшли навчання за однією з спеціалізацій WSL та матимуть необхідний рівень мовної підготовки, можуть скористатися конкурсними стипендіями ЄС за програмою «Леонардо да Вінчі» і пройти 6-тижневе стажування в одній із країн ЄС отримуючи стипендію близько 1000 євро;
• українські студенти також матимуть змогу скористатися стипендіальними грантами ЕС за програмою ЕРАЗМУС МУНДУС і поїхати на 1 семестр навчатися до університетів партнерів WSL в такі країни, як Британія, Іспанія, Німеччина, Італія з отриманням стипендії 450 євро на місяць;
• здобувати гранти ЄС на наукові дослідження та отримувати стипендії на навчання ЄС;
• проходити стажування та практику на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування;
• мати можливість у разі необхідності працювати у Польщі під час навчання;
• після отримання диплома мати пріоритет у працевлаштуванні на вітчизняних підприємствах.


Під час виїзду на зимову сесію до Польщі студентів університету супроводжували проректор з представницької роботи професор Олена Шимко та директор Інституту європейської освіти доцент Арпад-Роберт Драшковці.


Прес-служба КаУ

hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:788

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5866

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5822

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5963

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...