ТОП новини

Студентський турнір з міні-фудболу присвяченого пам’яті Героїв «Небесної Сотні»

00625 листопада в м. Ужгороді відбулися студентські змагання з міні-футболу на кубок імені президента Карпатської України Августина Волощина та присвяченого світлій пам'яті Героїв «Небесної Сотні».

Організатори заходу виступило Закарпатське національно-патріотичне об'єднання «Україна Соборна» за спонсорської підтримки Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія.

Участь брали команди юнаків, які формувалися з бійців війсково-патріотичного об'єднання Карпатський легіон «Україна Соборна», дві команди зі студентів Карпатського університету імені Августина Волошина: «Випускники» і «Балаболи» та студенти Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, які сформували також дві команди: «Зоря» і «Магістри».

Змагання розпочалися з співу Державного гімну України та молитовного благословення ректора університету і академії професора архімандрита Віктора Бедь о 10 годині у спортивному комплексі «Юнність» (м. Ужгород, вул. Заньковецької, 5).

Кожна команда зіграла з кожною іншою. Призові місця розігрувалися по балах: перемога в матчі заслуговує на 3 бали, нічия на 1 бал, програш, відповідно 0 бал. Відтак, юнаки зіграли усі матчі у дружній атмосфері, не за перемогу, а за ушанування світлої пам'яті полеглих у дні Революції Гідності Героїв «Небесної Сотні». Усі призери отримали почесні грамоти, медалі та кубки, відповідно до призового місця.

Перше місце, з рахунком 10 балів, зайняла команда «Магістри», які отримали два кубки - за перше місце у турнірі та перехідний кубок імені президента Карпатської України Августина Волошина, котрий з 2013 року щорічно переходить від команди переможців до наступної команди переможців. Нагороди вручили організатори турніру: голова виконавчого комітету ЗО «Україна Соборна» Орест Дідух, тренер Карпатського легіону «УС» Руслан Арович та активіст легіону Василь Продан.

Організатори виразили свої подяки учасникам, суддям, спонсорам, керівництву комплексу «Юність» та вболівальникам за співорганізацію та участь.

В кінці, після співу Державного гімну України та молитви турнір оголосили закритим. Учасники розійшлися зарядженими позитивними емоціями та – незважаючи на втому – доволі енергійними.

Прес-служба ЗО «Україна Собрна»

hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:788

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5866

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5822

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5963

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...