ТОП новини

Засідання вченої ради Карпатського університету імені Августина Волошина

DSC 238930 жовтня в актовому залі Карпатського університету імені Августина Волошина відбулося розширене засідання вченої ради.

Відкрив засідання вченої ради ректор професор архімандрит Віктор Бедь. Найперше, від себе особисто та всього колективу він привітав Василя Мацолу, почесного проректора Карпатського університету, доктора економічних наук, професора з ювілеєм – 75-річчям з дня народження, який він відзначив 9 жовтня, і вручив йому орден Честі та Доблесті. За активну і сумлінну працю та з нагоди дня народження академічною медаллю ікони Божої Матері «Знамення» отець-ректор також, із словами привітання, нагородив літредактора медіацентру та газети «Срібна земля» Марину Газу, яка днями відзначила і свій ювілей.

Відтак було розглянуто три головні питання порядку денного. Про правила прийому на навчання до Карпатського університету академії на наступні 2015-2016 рік (доповідач: проректор з навчальної роботи доцент Марина Дуб). Після обговорення питання були внесені пропозиції та зауваження. Їх буде обґрунтовано та внесено до правил вступу у вуз до 1 грудня з подальшою публікацією у пресі та на офіційних сайтах.

З наступного питання про хід проведення підсумкової державної атестації студентів денної форми навчання та захист ними дипломних робіт членів вченої ради інформували заступники та завідувачі кафедр.

Третім учасники вченої ради розглянули питання підготовки до У111 міжнародної науково-практичної конференції «Традиції та сучасність українського цивілізованого простору: проблеми духовної, державної, національної єдності»», яка пройде на базі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія за організаційної участі Міжнародної академії богословських наук 6-7 листопада цього року. На участь у ній, як зауважив проректор з наукової та методичної роботи доцент Євген Гайданка, зголосилося більше 15 вузів, близько 70 учасників-науовців в тому числі і і за меж України. Престиж, отже, й представництво має бути високим та презентабельним. Учасники вченої ради обговорили програму секційних занять, тематику «круглих столів», дискусій конференції, форми їх проведення.

У різному - одноголосно підтримано пропозицію про висунення на здобуття обласної премії в галузі музикознавства імені Дезидерія Задора за багаторічну творчу діяльність, за підготовку та видання авторського Збірника півчих термінів викладача Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, доктора мистецтвознавства , доцента протодиякона Федора Копинця.

Прес-служба КаУ

hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:788

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5866

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5822

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5963

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...