ТОП новини
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/vh-6374/data/www/kau.com.ua/images/stories/stories/KaU_prior
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/stories/KaU_prior

В КаУ визначено пріоритети на новий навчальний рік

DSC 0519Головними з них є якість знань та індивідуальний підхід. Саме на цьому зробив акценти ректор Карпатського університету ім. А. Волошина професор, архімандрид Віктор (Бедь) на розширеній нараді вишу за участю професорсько-викладацького складу та керівників усіх структурних підрозділів.

Новий Закон України «Про вищу освіту», зауважив ректор, надає для цього всі можливості. За всіма його положеннями він є набагато позитивніший і демократичніший. Максимально адаптуватися до нього і скоординувати роботу до його вимог – завдання кожного з нас.
Уже перші кроки з оптимізації навчального процесу, наближенні його до європейських стандартів підготовцки спеціалістів, Болонського процесу у виші зроблені. Запроваджуються інноваційні підходи у науково-методичній роботі, розширюються сучасні форми та можливості здобуття студентами фахових знань. Наряду з академічними і лекційними заняттями, все більша увага звертається на індивідуальні підходи в освіті: інтерактивне спілкування, дистанційне навчання, поєднання навчального процесу з набуттям практичних навиків студентів.
У виші на сьогодні чотири факультети, духовно-богословська академія, гуманітарно-економічний та богословський коледжі, дев'ять кафедр, три інститути – науково-дослідний, післядипломної освіти та військовий. Більше 60 чоловік – професорсько-викладацький склад. Ліцензування нових спеціальностей та напрямків також є одним із ключових завдань. Уже в цьому році студенти зможуть паралельно вивчати військову справу, здобувати фах військових капеланів та катехізаторів. На часі є створення інституту іноземних мов, підготовка фахівців з міжнародного права. Розширюються міжнародні контакти вишу як в науковій роботі, так і в обміні студентськими групами. Карпатський університет нині є єдиним вищим навчальним закладом, в якому поєднуються світська та духовно-богословська освіта на базі Ужгородської української богословської академії ім. святих Кирила і Мефодія як структурний підрозділ.
Університет має традиційні і розгалужені зв'язки із навчальними, науковими установами і церквами Словаччини, Чехії, Угорщини, Греції, Грузії, Австрії, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Російської Федерації та інших країн.
Своїми пропозиціями щодо організації нового навчального процесу також поділилися перший проректор професор Микола Дідик, директор науково-дослідного інституту професор Майя Артьомова та інші.
Перед колективом університету у складний і непростий час – нові відповідальні завдання. Та головними все ж у них є студенти і рівень їх знань. А ще – оптимізм, що все буде добре.

Прес-служба УУБА-КаУ

 

{gallery}stories/KaU_prior{/gallery}

hhgКаУ реклама 16

Публікації

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

До 3-х роковин упокоєння Блаженійшого Митрополита Володимира (Сабодана). З архіву єпископа Віктора (Бедь)

17 липня 2017|Super User - avatar Super User|Hits:788

Інтерв'ю від 03 липня 2014 року, за два дні до упокоєння Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київ...

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

Олександр Духнович – великий борець за національну свободу та ідентифікацію карпатоукраїнців (карпаторуських) на Закарпатті в ХІХ ст.

31 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5866

30 березня 2015 року виповнилось 150 років з дня смерті великого будителя карпатоукраїнців (карпаторуських, ру...

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

Роздуми: до якої церкви повинні належати українці в Україні…

25 березня 2015|Super User - avatar Super User|Hits:5822

Завдячуючи чужинським політичним та церковним центрам, Україна і українці умисно були втягнуті у вікове церков...

Ідеї Шевченка про Бога і націю

Ідеї Шевченка про Бога і націю

28 лютого 2013|Super User - avatar Super User|Hits:5963

Майже тридцять п'ять років панування Москви на Україні виховали багато духовних яничар і між наддніпрянцями, і...